Další služby

KULTURA

Prohlídky - Nabídky klasických a speciálních prohlídkových okruhů národní kulturní památky Klášter Broumov.

Výstavy současného umění v Galerii Dům a Dětské galerii Lapidárium.

SPORT

Hoopdance pro děti - Pohyb a zábava v jednom. Hoopdance, neboli tanec s obručí, se řadí mezi aktivity nového cirkusu a je to skvělá forma pohybu pro děti i dospělé, kde zapojíte nejen bříško, ale hlavně mozek, procvičíte svou koordinaci a části těla, které by vás ani nenapadly. S obručí se dají dělat různé kousky. Společně si na workshopu vysvětlíme rozdíly mezi obručemi, naučíme se správnou techniku kroužení v pase, ostatních částech těla, ukážeme si základní triky a naučíme se jednoduchou sestavu. Délka 2 hod.; cena 120 Kč/žák. Rezevace na emailu: aneta.jokesova@aprb.cz

Žonglérská půjčovna je kreativní dílna pro děti, obsahující mnoho různých žonglérských pomůcek, které si děti pod vedením lektora budou moci vyzkoušet a společně či samy objevovat různé možnosti jejich využití a her. Žonglování je vhodným nástrojem pro rozvoj motorických schopností, nervosvalové koordinace a rovněž kreativity. Instruktor pouze nepředává již známé techniky a triky, ale nechává své svěřence objevovat nové možnosti a propojení žonglování s dalšími dovednostmi, jako je balancování předmětů, jejich kombinace a různorodé možnosti využití. Mezi největší klady patří to, že se v dítěti rozvíjí individuality, tvůrčí přístup a snaha o zlepšení svých schopností. Délka 2 hod.; cena 120 Kč/žák. Rezevace na emailu: aneta.jokesova@aprb.cz.

Cyklistika - Půjčovna kol a sportovních potřeb.

Po předběžné domluvě je k dispozici sportovní hřiště v sousedství kláštera.

TIPY NA VÝLETY

V okolí se nachází nádherné Broumovské stěny a Adršpaško-teplické skály, CHKO Broumovsko.

Broumovská skupina kostelů, devět barokních kostelů v okolí města Broumov. Jedná se o unikátní soubor barokní sakrální architektury.

BROUMOVSKO HROU

Hrajete si rádi? Připravili jsme pro Vás hned dvě hry!

Jedna Vám ukáže, jaká tajemství skrývá krajina Broumovska (ke stažení níže), a druhá Vás zavede na klášterní zahradu, kde budete hledat poklad (ke stažení níže).

Přejeme hodně štěstí a zábavy v objevování!


Broumovsko na dlani | ke STAŽENÍ
Zahradohledačka | ke STAŽENÍ